Urfa’da 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı düzenlendi

Şanlıurfa eğitiminin 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda geliştirilmesi için Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından elektronik ortamda eğitim çalıştayı düzenlendi.

Urfa’da 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı düzenlendi
banner1

İl ve ilçe genelindeki öğretmenlerin kendi okullarında katılım sağladığı çalıştay öncesi öğretmenlere Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’un Twitter adresinde yayınladığı videolu mesaj iletildi. Selçuk konuşmasında, “Bizim Ankara’da yaptığımız faaliyetler elbette bir değer taşıyor ama sizin desteğiniz olmadığında, sizin gayretiniz olmadığında, yönetici arkadaşlarımızın yönlendirmesi olmadığında, samimi gayretleri olmadığında inanın bizim Ankara’da yaptığımız çalışmaların çok da değeri olmaz. Bundan dolayı çocuklarımız için, bu toprakların geleceği için yeni bir eğitim dönüşümüne ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum” dedi.

Çalıştay, Güneydoğu TV Programcısı Mehmet Erdem moderatörlüğünde; İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selçuk Özdemir ve Şanlıurfa STEM ve Bilim Merkezi Koordinatörü Nuri Öğüt’ün konuşmacı olarak katılımıyla başladı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan 5 soru öğretmenlerin katılımıyla elektronik ortamda cevaplandırılarak çalıştaya aktif katkıları sağlanıp, çıkacak ortak sonuçlar Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından değerlendirmeye alındı.

İPEKYOL

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 18:38
YORUM EKLE