Beyazgül Viranşehir’de konuştu: Minnetarız

Seçim çalışmaları kapsamında ilçe gezilerini sürdüren AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Viranşehir ilçesinde bir dizi temaslarda bulundu.

Beyazgül Viranşehir’de konuştu: Minnetarız
banner1

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Milletvekili Zemzem Gülender Açanal ile birlikte Viranşehir ilçesine giderek seçimçalışmalarını sürdürdü.  31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala seçim temposunu artıran adaylar, ilçe ilçe, mahalle mahalle Şanlıurfa’nın en ücra köşelerine giderek kapı kapı seçim çalışması yapıyor.
 


 

Şanlıurfa Milletvekili Açanal ile birlikte Eyüpnebi Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek okul yöneticileriyle görüşen Beyazgül, daha sonra Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci’yi makamında ziyaret etti. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Viranşehir MHP İlçe Başkanı Yasin Haşimi’yi ziyaret eden Beyazgül ve beraberindekiler burada Viranşehir ilçe temaslarını değerlendirdi.
 


 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden MHP İlçe Başkanı Yasin Haşimi, Beyazgül ve beraberindekilere teşekkür ederek, ilçede cumhur ittifakına yakışır bir çalışma yürüttüklerini söyledi. Viranşehir’de oldukça yoğun geçen bir tempoda seçim çalışması yaptıklarını belirten Beyazgül, ilçe halkına gösterdikleri ilgiden dolayı minnettarlık duyduğunu dile getirdi.

YORUM EKLE

banner99