Urfa’nın atıl hastaneleri için flaş adım!

Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Rahmi Kılıç, Kamu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Uzm. Dr. Mustafa Sırrı Kotanoğlu, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M.Emre Erkuş ve Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Ahmet Kara, kentteki atıl hastane binalarının değerlendirilmesi adına incelemelerde bulundu.

Urfa’nın atıl hastaneleri için flaş adım!
banner2

Şanlıurfa’da uzun süredir atıl durumda bulunan eski devlet ve özel hastane binaları için çalışma başlatıldı.

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa’da gerçekleştirilen “İletişim ve Tanıtım Birimleri” Bölge toplantısına Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Rahmi Kılıç ve Kamu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Uzm. Dr. Mustafa Sırrı Kotanoğlu da katıldı.
 


 

Yapılan toplantının ardından Şanlıurfa’daki atıl hastane konusu da gündeme geldi. Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Rahmi Kılıç, Kamu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Uzm. Dr. Mustafa Sırrı Kotanoğlu, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M.Emre Erkuş ve Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Ahmet Kara, kentte sağlık alanındaki ihtiyaçların karşılanması adına metruk binaların değerlendirilmesi için inceleme yaptı.

İnceleme sonrasında atıl hastaneler için nasıl bir adım atılacağı merak konusu olurken, Kılıç, Kotanoğlu, Erkuş ve Kara il merkezinde bulunan hastanelerde de incelemelerde bulundu.

YORUM EKLE