Başkan Adayı Kuş, Eyyübiye’yi adım adım gezerek destek istiyor.

Ak Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. İlçedeki Komiser Şakir Caddesi’ndeki esnafları ziyaret eden Kuş, buluştuğu esnaf ve vatandaşlara yapacakları çalışmaları ve projelerini anlatarak destek istedi.

Başkan Adayı Kuş, Eyyübiye’yi adım adım gezerek destek istiyor.
banner1

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor. Gezi programı kapsamında Komiser Şakir Caddesi’nde ziyaretlerde bulunan Başkan Adayı Kuş’un ziyaretlerinin bir kısmına Ak Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ile İlçe Başkanı Mehmet Moğal da eşlik etti. İlçe esnafı ve halkıyla bir araya gelen Başkan Adayı Kuş, yapacağı çalışma ve projeleri anlatarak destek istedi. Kahvaltıda esnaf sofrasına misafir olan Kuş, buradan ziyaretlerine devam etti.

KUŞ: TÜM SEÇMENLERİMİZİN GÖNÜLLERİNE GİRMEYE ÇALIŞIYORUZ

Eyyübiye’de tüm gönüllere girmek için çalıştıklarını ifade eden AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, gezi sırasında gençlerle çocuklarla ve yaşlılarla da sohbet etmeyi ihmal etmedi.        Esnaf ve vatandaşlar, Merhum Milletvekili Mustafa Kuş’un oğlu AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’a sonuna kadar destek vereceklerini ifade ettiler.

BAŞKAN ADAYI KUŞ’TAN SPORCULARA TATLI İKRAMI

Şanlıurfa Gençlerbirliği ile Siverek Belediyespor arasında oynanan maç öncesi Şanlıurfa Gençlerbirliği takımını ziyaret eden AK Başkan Adayı Mehmet Kuş, sporculara moral olsun diye tatlı ikramında bulundu. Başkan sporculara onlar için yapacakları tesis ve projeler hakkında da bilgi verdi.

YORUM EKLE