AK EVLER’İN SPORCULARI BAŞARILARI İLE GURURLANDIRIYOR

Eyyübiye Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Ak Evler’de spor eğitimi alan çocuklar ve gençler, başarıları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Antalya ve Muş’ta gerçekleştirilen müsabakalarda üst üste derece haberleri geliyor. En iyi derece haberi Muş’tan geldi. 38 Kiloda İslam Turan Türkiye Birincisi oldu.

AK EVLER’İN SPORCULARI BAŞARILARI İLE GURURLANDIRIYOR
banner1

Eyyübiye Belediyesi Ak Evler spor salonlarında yetişen çocuklar ve gençler, başarıları ile dikkatleri üzerlerine çekmeye devam ediyorlar. Birçok branşta eğitim alan gençler katıldıkları müsabakalardan dereceler ile dönüyorlar. Antalya ve Muş illerinde hala devam eden müsabakalardan başarı haberleri geliyor. Ak Evler sporcuları Muş’ta yapılan Okul Sporları Türkiye Şampiyonası’nda güreş branşında Minik ve Yıldız kategorilerinde önemli dereceler elde ettiler.  38 kiloda mücadele eden İslam Turan Birinci olurken, 52 kiloda Fatih Koyunlu Üçüncü, 41 kiloda Onur Cesur Beşinci ve 44 kiloda mücadele eden Mehmet İrgün Beşinci oldu.

Antalya’da yapılan Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası’ndan da başarı haberi geldi. 12 yaşındaki Ak Evler sporcusu Savaş Öğüş, büyük bir başarıya imza atarak 47 kiloda Türkiye Dördüncüsü oldu. 

YORUM EKLE