Bahattin Yıldız, “Dinlenmeyi 31 Mart sonrasına bıraktık”

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, gece gündüz demeden şehrin her ilçe, mahalle, köy ve semtinde çalıştıklarını, dinlenmeyi 31 Mart sonrasına bıraktıklarını belirtti. Yıldız, “Partimize gösterilen yoğun teveccüh karşısında rehavete kapılmadan, daha fazla gönül kazanmak üzere çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Bahattin Yıldız, “Dinlenmeyi 31 Mart sonrasına bıraktık”
banner1

İl Başkanı Yıldız, yoğun bir tempo ile seçim çalışmalarını yürüttüklerini belirterek, zamanla yarıştıklarını, dinlenmeye ve ailelerine ayıracakları zamanı 31 Mart sonrasına ertelediklerini ifade etti. İl merkezi ve ilçelerde seçim çalışmalarını yürüten İl Başkanı Yıldız, konumu nedeniyle birçok programa ve çalışmaya katılmak durumunda olduklarını, il başkanlığı faaliyetlerinin yanı sıra şehre gelen üst düzey yöneticilere de eşlik ettiklerini, hiçbir programı kaçırmamaya çalıştıklarını dile getirdi.

Yıldız, “Yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. İl başkanlığımızın faaliyetlerinin yanı sıra, adaylarımıza destek olmak için programlarına katılıyoruz, kendi çalışmalarımızı yapıyoruz, öte yandan şehrimize gelen yöneticilerimiz ve misafirlerimize eşlik ediyoruz. Bu arada teşkilatlarımızın yürüteceği faaliyetlerin organizasyonunu yapıp takip ediyoruz. İlçelerimizden gelen yoğun davetler oluyor, mümkün oldukça bunlara katılıp adaylarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Gündemi takip edip, parti politikalarımızın ve seçim stratejilerimizin hayata geçirilmesi noktasında faaliyetler yürütüyoruz. Yaptığımız ziyaretlerde partimize yüksek oranda bir teveccüh olduğunu görüyoruz. Ancak bu teveccüh karşısında rehavete kapılmayıp daha fazla çalışma gayretine giriyoruz. Biz dinlenmeyi 31 Mart sonrasına bıraktık.” dedi.

YORUM EKLE