BEYAZGÜL PROJELERİNİ AÇIKLADI...

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, düzenlenen 'Proje Tanıtım Toplantısı'nda projelerini anlattı.

BEYAZGÜL PROJELERİNİ AÇIKLADI...
banner2

Toplantı, GAPTEAM Konferans Salonu'nda Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları, MKYK Üyesi Vildan Polat, Kadın kolları Başkanı Demet Saatçi güven, il ve ilçe teşkilatlarının katılımıyla gerçekleşti.

BEYAZGÜL: AK PARTİ AŞKTIR, SEVDADIR

AK Parti’nin bir aşk, bir sevda, bir duygu olduğunu dile getiren Beyazgül proje tanıtım toplantısı proje sunumundan önce açıklamalarda bulundu.

Beyazgül, “AK Parti bir aşktır, bir sevdadır, bir duygudur, işte AK Parti bir ailedir. Şanlıurfa Büyükşehir Başkanı adaylığına beni uygun gören ve bana güvenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum. Yine bu dönemde benden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Şanlıurfalı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Sunumu yapılan bu projelerimizde emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Şanlıurfa’ya ait projelerimizi size sunacağız sizinle paylaşacağız. Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçiye bugüne kadar yaptığı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Gayretle çalışmalarını sürdürdü. Benim il başkanlığı dönemimden belli uyumlu bir şeklide çalıştık. Projelerimize geçmeden önce ne büyük projen ne deseniz şunu derim: benim en büyük projem iki milyonun kardeşliği projesidir. En büyük projem bu iki milyon kardeşime hizmet etmektir” dedi.

NEBATİ: CUMHURBAŞKANIMIZ BU PROJELERİN DESTEKLEYİCİSİ OLACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla memleketinde seçim çalışmalarına destek vermek amacıyla kadim şehir Şanlıurfa’ya geldiğini ve yoğun tempoda çalışmalarına devam ettiğini belirten Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, “Birlikte çalıştığımız Zeynel Abidin Beyazgül başkanın proje tanıtım toplantısındayız. Hem kendi toprağımızda hem de kısada olsa yapmış olduğumuz milletvekili döneminde birlikte yürüdüğümüz, terlediğimiz, koşuşturduğumuz arkadaşlarla tekrar bu salonda olmamızdan dolayı büyük bir sevinç duymaktayım. Şimdi doğrudan büyükşehir belediye başkan adayı olan ve yılarca il başkanlığı yapan ve çok mütevazı sakin ve kararlı belediye başkanı proje tanıtım toplantısı kentimize hayırlı olsun. İnşallah Zeynel başkan bundan önce Urfa’ya kim hizmet ettiyse, taş üstüne taş koyduysa onlara vefa göstererek, onları anarak bundan sonraki adımlarında Urfa’ya hizmet için harcayacaktır ve bunu yaparken şundan emin olacak Urfa’nın arkasında önce Urfa var. Cumhurbaşkanımız talimatıyla kendi, şehrim olması nedeniyle buradayım seçim çalışması yapıyorum. Cumhurbaşkanımız ve kabinesi de Urfa’da Büyükşehir belediye başkanın projelerinin arkasında olacak” dedi.

Yapılan açılış konuşmalarının ardından projelerini sunum eşliğinde tanıtan Beyazgül'ün işte o projeleri:

1-Dinlenme ve Piknik alanı

2-Sahil Kent

3-Termal Otel

4-Halfeti Eko-Turizm

5-İnanç Turizmi

6-Tarih ve Kültür Varlıkları

7-Harran Evleri

8-Kış Turizmi

9-Doğa Turizmi

10-Su sporları

11-Kültür ve Kongre Merkezi

12-Uydu Kent ve Yeni Meydan Kurgusu projesi

13- Eski Urfa evleri projesi

14-Raylı sistem

15-Otopark projeleri

16-Dere Islah projeleri

17-Milet Bahçesi ve Tugay Yeri

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 15:11
YORUM EKLE