Kurtulmuş, Şanlıurfalılara teşekkür etti

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Şanlıurfa üzerine düşeni yaptı iyi bir seçim başarısını ortaya koydu. Şanlıurfalı kardeşlerimizden Allah razı olsun diyorum. İnşallah 2024’te de aynı sonucu alacağız" dedi. 

Kurtulmuş, Şanlıurfalılara teşekkür etti
banner2

AK Parti'de Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıya AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un yanı sıra AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Ahmet Eşref Fakıbaba, Zemzem Gülender Açanal, Halil Özcan ve Ahmet Akay, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
 


 

KURTULMUŞ: ALLAH RAZI OLSUN DİYORUM

Burada konuşan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Şanlıurfalılara teşekkür ederek, "Ben hatırlıyorum aday tanıtım toplantısına gelmiştim. Toplantı salonunda çok coşkulu muhteşem bir aday tanıtım toplantısı olmuştu. O toplantıyı bitirip ben geri dönerken Urfa da tamam inşallah bu işler olacak seçimi alıyoruz diyerek buradan Urfa’dan ayrılmıştım. Şanlıurfa üzerine düşeni yaptı iyi bir seçim başarısını ortaya koydu. Destek veren bütün arkadaşlarımızı, en baştan en aşağıdaki teşkilat mensuplarımıza, isimleri bilinmeyen kenarda yüzlerce gönül veren bu davaya omuz veren bütün Şanlıurfalı kardeşlerime yürekten teşekkür ediyorum. Oylarıyla, dualarıyla, çalışmalarıyla bize destek olan bütün Şanlıurfalı kardeşlerimizden Allah razı olsun diyorum. İnşallah 2024’te de aynı sonucu alacağız" dedi. 
 


 

YILDIZ: ŞANLIURFA'MIZ ÇAĞ ATLADI

Daha sonra söz alan AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ise partisinin kongre sürecinden yenilenerek çıkacağına değinerek, "Teşkilat olarak gece gündüz demeden 31 Mart yerel seçimlerinde 13 ilçenin 12’sinin Cumhur İttifakımızla birlikte Büyükşehir Belediye Başkanım da dahil olmak üzere 12 ilçeyi almanın gururunu yaşadık. Tüm teşkilat olarak hep birlikte gece gündüz demeden sahada olduk. Dokunmadık gönül sıkılmadık el bırakmadık. Yerel seçimden sonra adeta yarın seçim olacakmış gibi gece gündüz demeden tüm teşkilatla birlikte sahada vatandaşlarımızın yanında olduk. AK Partimiz sayesinde Şanlıurfa’mız çağ atladı. Yerel seçimle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanımız başta olmak üzere ilçe belediyelerimizin de koordinesiyle birlikte beş yıllık süre zarfında vatandaşlarımıza seçim sürecinde ne söz verdiysek hepsini yerine getirmeye devam edeceğiz. Kongre sürecine girmiş bulunmaktayız. İnşallah ilçelerimize kongrelerin hayırlı olmasını diliyorum. AK Partimiz bu süreçte de yenilenerek emin adımlarla yürüyecektir" ifadelerine yer verdi. 

YORUM EKLE

banner99