Urfalı 500 öğrenciye müjde: Elimizi taşın altına koyduk

Şanlıurfa Vakfı'nın düzenlediği gecede 'dijital dershanecilik'ten bahseden Classcope Yönetim Kurulu Başkanı Ülkühan Karacabey, maddi durumu iyi olmayan 500 Şanlıurfalı öğrenciye Classcope paketi aboneliği hediye edeceklerini müjdeledi.

Urfalı 500 öğrenciye müjde: Elimizi taşın altına koyduk
banner2

Şanlıurfa Vakfı (ŞANVAK) tarafından Ankara'da geleneksel Kültür ve Dayanışma Gecesi düzenlendi.

Düzenlenen gecede konuşma yapan Classcope ve Testrum'u bünyesinde bulunduran Erim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ülkühan Karacabey, faaliyet gösterdikleri kuruluş ile ülke eğitimine katkı sunduklarını kaydetti.

2 BİN ÖĞRETMEN 40 BİN SORU BANKASI

Classcope'nin Türkiye genelinde 2 bin öğretmeni ve 40 bin soru bankası olduğunu kaydeden Karacabey, şöyle konuştu:

"Öncellikle bu geceye davetlerinden dolayı Şanlıurfa Vakfı yönetimine teşekkür eder hepinize saygılarımı sunarım. Çağın iletişim çağı olması nedeniyle, ülke eğitimine katkı koymak adına; öğrencilerimizin dershanelerde ve kurslarda zaman kaybetmemesi için ister bilgisayardan, ister tabletten, isterse telefonundan her ortamda çalışma imkanı sağlayan yeni nesil eğitim sistemi olan 'dijital dershanecilik' alanında Classcope olarak faaliyet göstermeye başlayan bir kuruluşuz.

Bizler, eğitim alanında Türkiye genelinde 2 bin öğretmeni, 40 bin soru bankası olarak faaliyet göstermeye başladık. Classcope olarak çizdiğimiz hedefler doğrultusunda ülke gençliğinin eğitsel, metabolizmasını ortaya çıkarıp bu doğrultuda yeni nesil eğitim modeliyle ülke eğitimine de katma değer oluşturmaya çalışıyoruz."

'ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK'

Ülke eğitim için ellerini taşın altına koyduklarını aktaran Karacabey, "Tek hedefimiz ülkesini, vatanını, milletini seven yeni nesil gençliğin, teknolojik yeni imkânlarla oluşturulan eğitim döngüsünün içende olmasını sağlamaktır. Bizler Classcope Yönetim Kurulu adına yine bir farkındalık yaratarak, sivil toplum örgütlerimizle istişare halinde olup, onların da bu döngünün içerisinde yer almasını arzu ediyoruz. Güçlü bir kadroya sahip olan Classcope ailesi olarak ülke eğitimi için elimizi taşın altına koyduk. Bu misyon çerçevesinde bizimle hareket eden tüm dinamiklerin de her zaman yanında olacak ve birlikte hareket edeceğimizin altını çiziyorum" ifadelerini kullandı.

500 URFALI ÖĞRENCİYE CLASSCOPE ABONELİĞİ 

Şanlıurfa Vakfı'nın belirleyeceği 500 öğrenciye Classcope paketi aboneliği hediye edileceğini müjdeleyen Karacabey, "Bu anlamda yeni yönetimiyle güçlenen Şanlıurfa Vakfımızın düzenlediği bu gecede bir müjde vermek istiyorum. Yıllık öğrenci başına bin 800 TL olan paket programdan vakfımıza toplam 900 milyon TL katkı sunarak Classcope ailesi olarak maddi durumu iyi olmayan 500 Şanlıurfalı öğrencimizin bu sistemden faydalanması için vakıf yönetiminin belirleyeceği isimleri bedelsiz bir şekilde classcope sistemine dâhil edeceğiz" diyerek sözlerine son verdi.

BİHA

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2020, 21:02
YORUM EKLE

banner99