Haliliye'de başarılı kursiyerlere okuma yazma belgesi verildi

Haliliye İlçe Halk Eğitim Merkezinde açılan kurslarda başarılı olan kursiyerlere okuma yazma belgesi verildi.

Haliliye'de başarılı kursiyerlere okuma yazma belgesi verildi
banner2

HALİLİYE -Haliliye İlçe Halk Eğitim Merkezinde açılan kurslarda başarılı olan kursiyerlere okuma yazma belgeleri düzenlenen törenle verildi.

Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural, Halileliye Halk Eğitimi Merkezinde okuma yazma seferberliği kapsamında ve Şanlıurfa Valiliği’nin desteğiyle açılan kurslarda başarılı olan kursiyerlere okuma yazma belgelerini verdi.

Haliliye İlçe Halk Eğitim Merkezinde 1 Ağustos 2021 tarihinden bu yana 62 okuma yazma kursu açılmış olup 531 kursiyer kaydı yapılmış 184 kadın kursiyer ve 55 erkek kursiyer okuma yazma belgesi verildi.


VURAL: “KURSLARIMIZ HER ZAMAN HİZMETİNİZDE”

Kursiyerlere belgelerini veren Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural, “Okuma yazma kurslarımız devam edecek. Belge alanları tebrik ediyorum. Bundan sonraki hayatınıza başarılar diliyorum. Halk eğitim kurslarımız her zaman hizmetinizdedir. Hangi alanda istiyorsanız kurslarımız hazırdır. Sadece müracaat etmeniz yeterlidir. Sizin bu başarınızdan dolayı alkışlıyorum” ifadesini kullandı.

Haliliye Halk Eğitim Müdürü Ömer Haydarlı da, merkezde kursların devam ettiğini belirterek, belge alan kursiyerleri tebrik etti.

BİHA


YORUM EKLE