Siverek'te öğrencilere ayakkabı hediye edildi

Siverek’in kırsal mahallelerinde başarılı olan bin 200 öğrenciye ayakkabı hediye edildi.

Siverek'te öğrencilere ayakkabı hediye edildi
banner2

SİVEREK- İlçeye bağlı 49 kırsal mahallede bulunan bin 200 öğrenciye dağıtılmak üzere hazırlanan hediye paketleri öğrencilere ulaştırıldı.

Hediye paketlerinin dağıtımına Belediye Başkan yardımcıları Yaşar Fırat, Mustafa Koşar, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Mahmut Bahçıvan, Mağazası yetkilisi Tahir Bayraksoy katıldı.

İçerisinde ayakkabı bulunan hediye paketleri 49 kırsal mahallede 1200 başarılı öğrenciye ulaştırıldı, Yeditaş, Alan, Divan ve Baki köylerinde dağıtım yapan yetkililer okullardaki öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti.BAYRAKSOY: “ÇOCUKLAR BİZİM GELECEĞİMİZ”

Mağaza yetkilisi Tahir Bayraksoy yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Siverek ilçesinde şahane çocuklarla beraberiz. Bunlar bizim geleceğimiz. Eğitime verdiğimiz destekler devam edecektir, Milli Eğitim Bakanlığıyla beraber Türkiye’nin her tarafından bu çalışmayı uyguluyor, bizlere destek veren Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”


BAHÇIVAN: “İNŞALLAH BU İYİLİK HAREKETİ DEVAM EDECEKTİR”

Sosyal Yardım İşleri Müdürü Mahmut Bahçıvan da, “Mağaza yetkilileriyle kırsal mahallelerimizde başarılı olan çocuklarımıza hediye paketlerinin dağıtımını yaptık. 49 okulumuzda bin 200 öğrenciye ulaştırdığımız ayakkabı hediye paketlerini öğrencilerimizin daha çok başarı sağlaması amacıyla teşvik edici olmuştur. İnşallah bu iyilik hareketi devam edecektir ‘’ diye konuştu.

Hediye paketlerini alan öğrencilere yetkililere teşekkür etti.

BİHA


YORUM EKLE