Urfa'nın Siyasetçileri İstanbul'a Kamp Kurdu

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkanı, Milletvekilleri, İlçe Belediye Başkanları ve bir çok parti yöneticisi İstanbul seçimlerine katkı sağlamak üzere İstanbl'a gitti. Burada Urfalılarla buluşun, Binali Yıldırım için destek isteyen Urfalı siyasetçiler, parti programlarına da katılarak çalışmalara destek oluyorlar.

Urfa'nın Siyasetçileri İstanbul'a Kamp Kurdu
banner1

İstanbul Büyükşehir Belediye seçimleri için AK Parti ülke genelinde destek seferberliği başlattı. Özellikle İstanbul'da yoğun nüfusu olan şehirler üzerinde yoğunlaşan AK Parti, İstanbul'da yaşayan yoğun Urfa nüfusuna büyük önem veriyor. Şehrin önde gelen siyasetçileri İstanbul'a giderek çalışmalara destek olmaya başladılar.

23 Haziran'da yenilecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye seçimi için sıkı bir çalışma programı uygulayan AK Parti, hemşehri yoğunluğuna göre bir çalışma yaparak şehirlerin destek olmasını istedi. İstanbul'da yoğun bir nüfusa sahip olan Şanlıurfa'yı bayramda ziyaret eden AK Parti Adayı Binali Yıldırım, seçim için destek istedi. Çalışma yapmak üzere şehirden bir çok siyasetçi İstanbul'a giderken, bir kısmı da bu hafta içerisinde gidip seçim programlarına katılacak. AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynelabidin Beyazgül, MKYK Üyesi Vildan Polat, Milletvekilleri İ. Halil Yıldız, M. Ali Cevheri, Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, Eski Milletvekili Abdulkerim Gök ve bir çok parti yöneticisi İstanbul'a giderek çalışmalara başladı. Diğer Başkan ve yöneticilerin de bugünden itibaren İstanbul'a gidecek.

YORUM EKLE