Harran'da Park ve Bahçeler İçin Özenli Temizlik

Harran Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelleri  vatandaşların aileleriyle birlikte park ve bahçelerde daha güzel,vakit geçirmeleri adına ilçede mezarlık, park, bahçe ve mesire alanının temizliğine başladı.

Harran'da Park ve Bahçeler İçin Özenli Temizlik
banner1

Harran Belediye Başkanı  Mahmut ÖZYAVUZ’un talimatlarıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe genelinde bulunan mezarlık park ve bahçelerin temizliğine ara vermeden devam ediyor.

Harran Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelleri  vatandaşların aileleriyle birlikte park ve bahçelerde daha güzel,vakit geçirmeleri adına ilçede mezarlık, park, bahçe ve mesire alanının daha güzel daha temiz olması için büyük bir efor ve özveriyle çalışıyor.

Belediye Başkanı  Mahmut ÖZYAVUZ ‘’Göreve geldiğimiz günden bu yana her alanda olduğu gibi mezarlık, park ve bahçelerde de yoğun mesai harcayarak 'halka hizmet hakka'a hizmettir' anlayışıyla ilçemize hizmetlerin en iyisini sunmak için var gücümüzle gece gündüz demeden, çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE