Yavuzeli'ne Urfalı Kaymakam Taşkın Atandı

Gaziantep'in Yavuzeli İlçesi Kaymakamlığına Ramazan Taşkın atandı. Urfalı olan Kaymakam Taşkın, 10 Haziran tarihi itibari ile göreve başladı. Taşkın kısa sürede vatandaşlarla sıcak bir diyalog kurdu.

Yavuzeli'ne Urfalı Kaymakam Taşkın Atandı
banner2

Gaziantep'in Yavuzeli İlçesine Kaymakam olarak atanan Ramazan Taşkın göreve başladı. Urfalı olan Kaymakam Taşkın, 2015 yılında kamu hizmetine başlayan Taşkın, Vergi Dairesi ve SGK'da görev yapmıştı. Aydın, Samsun ve Uşak'ta Mülki İdare tecrübesi edinen Kaymakam Taşkın, asil olarak Yavuzeli Kaymakamı olarak göreve başladı.

10 Haziran 2019 itibari ile göreve başlayan Kaymakam Taşkın, kısa sürede ilçeyi tanıyarak vatandaşlarla sıcak bir diyalog kurdu. Sık sık vatandaşlarla bir araya gelen Taşkın, hem ilçeyi tanıyor hem de talep ve isteklerini dinliyor. Genç Kaymakam Ramazan Taşkın'a tebrik ziyaretleri de yoğun bir şekilde devam ediyor.RAMAZAN TAŞKIN KİMDİR?

28.03.1991 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelen Ramazan Taşkın, ilkokul ve ortaöğrenimini Şanlıurfa’ da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünden 2014 yılında mezun oldu. 2015 yılında Konya Vergi Dairesi Başkanlığı'nda Gelir Uzman Yardımcısı olarak çalışma hayatına başlayan Taşkın, 2016 yılında Mersin Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünde Denetmen Yardımcısı olarak çalıştı. 18.03.2019 tarihinde Aydın’da Kaymakam Adayı olarak Aydın Valiliği emrine atandı. Samsun Vezirköprü ve Uşak Banaz ilçelerinde Refiklik Stajını yapan Kaymakam Taşkın, 10.06.2019 tarihinde Yavuzeli ilçesizdeki görevine başlamıdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma
Fatma - 3 yıl Önce

Sizi çok seviyoruz. İnsanlığınızı merhametinizi çok beyeniyorum başarıların devamını dilerim