Urfa'da başarılı doktor emekliye ayrıldı

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde çok önemli bir bölümün hocası daha gidiyor. Üniversitenin hastanesinde uzun yıllar görev yapan deneyimli hoca Prof. Dr. Necati Yenice emekliye ayrıldı.

Urfa'da başarılı doktor emekliye ayrıldı
banner1

ŞANLIURFA - Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Gastroenteroloji Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapan Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necati Yenice emekliye ayrıldı.

Hastanenin gastroenteroloji anabilim dalında görev yapan Prof. Dr. Yenice, fakültedeki 12 yıllık hizmetinin ardından emekli oldu.

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Çiftçi hizmetlerinden dolayı Prof. Dr. Necati Yenice’ye teşekkür etti.

Hastanede görev yaptığı dönemde başarılı bir grafik çizen Prof. Dr. Necati Yenice, hizmetinin sonuna geldiğini belirterek, şunları söyledi:

“12 yıl boyunca memleketimde çalıştım ve güzel hizmetlere imza attığımıza inanıyorum. Bu süreçte beraber görev yaptığım ve bana destek olan tüm çalışma arkadaşlarıma, öğrencilerime, hastalarıma teşekkür ediyorum. Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi inşallah bundan sonra da önemli hizmetlere ve başarılara imza atacaktır.”

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekim Doç. Dr. Ahmet Güzelçiçek, “Necati hocamla birlikte çalıştığımız dönemde hastaların, çalışanların sorunlarına göstermiş olduğu olumlu yaklaşım ve katkılarından dolayı kendisine teşekkür ederim” dedi.

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Çiftçi, emekliye ayrılan Prof. Dr. Necati Yenice’ye hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti.

 BİHA


YORUM EKLE

banner99