Şanlıurfalı bir vatandaş, motosiklet aldırmak için rapor hazırladı

Şanlıurfa'da bir vatandaşın kendisine motosiklet almayan babasına vermek için düzenlediği rapor, sosyal medyada günün konusu oldu.

Şanlıurfalı bir vatandaş, motosiklet aldırmak için rapor hazırladı
banner1

Şanlıurfa'da ikamet eden bir vatandaş, babasından motosiklet istedi. Kawasaki ZZR 600 model motosikleti isteyen Şanlıurfalı genç, bir türlü babasını ikna edemedi.

Denediği yollar boşa çıkan gencin aklına yeni bir fikir geldi ve harekete geçti. Babasını ikna etmek isteyen genç, Adana'daki Balcalı Hastanesinden alınmış gibi bir rapor hazırladı.

Psikiyatri Polikliniğinden alınmış gibi düzenlenen raporda, "Oğlunuzun hayalinde ZZR 600 Kawasaki motosiklet vardır. Eğer bu motosikleti almazsa psikolojik depresyonlar ve bu depresyonlara bağlı olarak beyinde erozyonlar vukuu bulacaktır. Bu hastalıkların tedavi masrafları ZZR 1100 değerindedir. Bu durumda yapılacak en doğru şey, oğlunuza ZZR 600 motosiklet alınmasıdır" ifadeleri yer aldı. 

Kendisine motosiklet aldırmak için hazırladığı raporu babasına veren gencin hayalinin gerçek olup olmadığı bilinmezken, rapor sosyal medyada gündeme oturdu.

Öte yandan paylaşılan raporun üzerindeki görülmezken, eski olduğu tahmin ediliyor.

İşte güldüren o rapor:
 

BİHA

YORUM EKLE

banner99