Şanlıurfaspor'un yemek ihtiyacı karşılanacak

Maddi sorunların devam ettiği Şanlıurfaspor'a bu kez bir yemek firması el uzattı. MASTER Yemek Servisi, takımın 2 aylık yemek ihtiyacını karşılayacak.

Şanlıurfaspor'un yemek ihtiyacı karşılanacak
banner2

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Şanlıurfaspor'a bir destek daha geldi.

Ligde zor günler geçiren ve maddi olarak büyük sorunların yaşandığı sarı yeşilli ekipte sorunlar devam ediyor. Takımda maddi kaynak yetersizliğinden birçok futbolcu sözleşmesini feshederken, kalan oyuncular da yiyecek yemek olmamasından dert yanmıştı.

ÖNCE BEYAZGÜL, SONRA ASLAN

Futbolcuların bu isyanı sonrası harekeye geçen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kulübe ait tesislere kol koli gıda ve birçok ürün gönderdi. Beyazgül'ün desteği sonrası bir yardım da Nevali Otel'in sahibi Essum Aslan ve Çetin Aslan'dan gelmişti. Aslan ve Çetin, geçtiğimiz haftalarda oynanacak karşılaşma öncesi takımın konaklayacağı otelin masraflarını üstlenmişti.

Beyazgül, Aslan çiftçinden sonra ise bir destek de MASTER Yemek Servisi'nin sahibi Ömer Uludağ'dan geldi. Uludağ, Şanlıurfaspor'un 2 ay boyunca tüm akşam yemeği ihtiyacını karşılayacak.

Resmi sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayımlayan sarı-yeşilli takım, şu ifadelere yer verdi:

"Futbol takımımızın 2 ay boyunca akşam yemeği ihtiyacını karşılayacak olan MASTER Yemek Servisi'ne ve sahibi Ömer Uludağ'a teşekkür ederiz."

Özlem DİKMEN-BİHA

YORUM EKLE

banner99