Karaköprü'de Aslan ve yönetimi güven tazeledi

TFF 3. Lig'de Şanlıurfa’yı temsil eden Karbel Karaköprü Belediyespor'un gerçekleştirdiği olağanüstü kongrede Kulüp Başkanı Mustafa Aslan ve yönetimi güven tazeleyerek yoluna devam etti.

Karaköprü'de Aslan ve yönetimi güven tazeledi
banner1

TFF 3. Lig ekiplerinden Karbel Karaköprü Belediyespor'un olağanüstü genel kurulunda mevcut Başkan Mustafa Aslan ve yönetim kurulu yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Karaköprü Belediyesi Nikah ve Kongre salonunda gerçekleşen olağanüstü kongrede divan başkanlığını Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan yaparken, kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Kulübün 2018-2019 sezonu faaliyet raporu ibraz edildi. Daha sonra tek listeyle yapılan seçimde Mustafa Aslan yeniden kulüp başkanı olarak seçilirken, yönetim kurulunda da herhangi bir değişiklik olmadı.
 Kongrede konuşan Aslan şunları söyledi: "Geçen sezon TFF  3. Ligde takımımız büyük bir mücadele örneği sergilerken, ligi play off potasının hemen altında 6. Sırada tamamlamıştır. Bu sezona da başarı parolasıyla başladık ve bu doğrultuda çalışmalar yaptık. Sezon başında Hüseyin Dağ hocamızı takımın başında tuttuk ve hocamızın raporu, kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda transferler yaptık. Sezonun ilk 5 haftasında alınan sonuçlara bakıldığında ne kadar doğru işlere imza attığımız göz önündedir. İnşallah bu sezon iyi başladığımız ligde iyi sonuçlarla hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşmak için çalışacağız.

Karaköprü belediye başkanımız sayın Metin Baydilli'nin de kulübümüze çok büyük destekleri ve katkıları olmuştur. Kendisi de her zaman takımımızın başarılı olması için elini taşın altına koymuş ve bize destek olmuştur. Gerçekten başkanımız Karaköprü'de sporun gelişmesi için, gençlerin spora yönelmesi için önemli çalışmalarda bulunuyor. Yönetim kurulumuz ve kulübümüz adına kendilerine destekleri için teşekkür ediyorum."
 Kongrede divan başkanlığı yapan Kaytan da kongreye gidiş sürecinden bahsederken, Şanlıurfaspor'un sıkıntılı döneminde Şanlıurfa'nın profesyonel şehir takımı olmadan olamayacağı için böyle bir fedakarlıkta bulunulduğunu dile getirdi.

Kaytan, "Oluşan boşlukta Karaköprü Belediyespor ile devam ederiz fikir birliği tüm kamuoyunda oluştu. Değerlendirmeler sonucunda şehir adına fedakarlık yapmak için kongreye gidilmesi kararı alındı. Çokça emek verilen, başarısı için ter dökülen bu kulübü Şanlıurfa'ya hediye ederiz  fikri vardı ancak gerek düşünülen maddi kaynaklar sağlanmadığı için ve manevi sorumluluk alması gereken arkadaşlarımızın tam kararlı olmaması sonucu Karaköprü Belediyespor'un mevcut yönetimiyle yola devam edilme kararı alındı" diye konuştu.
 Kongrenin ardından Karbel Karaköprü Belediyespor'un Kulüp Başkanı Mustafa Aslan ve yönetim kurulu üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99