ŞUTSO’da bilgilendirme semineri yapıldı

ŞUTSO'da dış ticaret işlemleri, ihracatta sağlanan devlet destekleri ve potansiyel ihraç pazarları hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.

ŞUTSO’da bilgilendirme semineri yapıldı
banner1

Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinasyonunda, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Genel Sekreterliği işbirliği ve organizasyonu ile Dış Ticaret Bilgilendirme seminerleri kapsamında Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ŞUTSO) bilgilendirme semineri yapıldı.

Eğitim semineri; Ticaret Bakanlığı Uzmanları Sibel Aslan, Asım Çalış, Yasin Şahin, Taha Alperen Salar,  GAİB'den Mustafa Karsu tarafından verildi. ŞUTSO ev sahipliğinde yapılan toplantıya, ithalat ve ihracat ile iştigal eden oda üyeleri ve iş adamları katıldı.

Seminerde;  İş Dünyası İçin Ticari Bilgiye Erişim, İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları, Ülke Masası Çin Pazarına İhraç İmkânları, Döviz Kazandırıcı Hizmetlere Sağlanan Devlet Destekleri, Pazara Giriş Engelleri ve Çözüm Yolları gibi konular hakkında detaylı bilgi verildi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99