Viranşehir’de yol yapım çalışmaları incelendi

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcısı, daire ve şube müdürlerini ilçeye davet ederek, ilçede yapılması gereken yolları gezdirdi.

Viranşehir’de yol yapım çalışmaları incelendi
banner2

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ferit Dağdeviren, Fen İşleri Daire Başkanı Metin Şancı ve Kırsal Yollar Şube Müdürü Abdulkadir Bozkurt ile birlikte Viranşehir’de yapılması gereken yollarda incelemelerde bulundu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi heyeti, ilk olarak Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi makamında ziyaret etti. Yaklaşık 30 dakika süren ziyaretin ardından Ekinci ve Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Ceylanpınar karayolu üzerinde bulunan okullar bölgesi ve mezarlık yolunda incelemelerde bulundu. 

Burada kısa bir açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile birlikte ilçede yapılması gereken yolları gezdiğini belirterek, öncelikli olarak öğrencilerin daha fazla mağdur olmaması için yeni yapılan okul ve kampüslerin bulunduğu bölgedeki yolların yapılmasını talep etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ise, okullar bölgesi yolunun öncelikle ve en kısa zamanda yapılacağını, mezarlık yolunun da programa dahil edeceklerini kaydetti.

BİHA

YORUM EKLE

banner99