İl Başkanı Yıldız’ın ilk mesajı: “Halka rağmen değil, halkımızla birlikte çalışacağız”

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, seçim sonuçları dolayısıyla yayınladığı mesajında, AK Parti’ye destek veren vatandaşlara teşekkür etti. Yıldız, “Sorumluluklarımız büyük, bunun farkındayız ve halkımızın teveccühlerini boşa çıkarmayacağız. Halka ve çevreye rağmen değil, halkımızla birlikte projeler ve yatırımlar yapacağız. Gençlerimiz için yeni istihdam alanları açacağız.” dedi.

İl Başkanı Yıldız’ın ilk mesajı: “Halka rağmen değil, halkımızla birlikte çalışacağız”
banner2

Dün yapılan Mahalli İdareler seçimlerinden zaferle çıkan AK Parti, Suruç dışındaki tüm belediyeleri kazandı. Sonuçlarla ilgili bir açıklama yapan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, katkısı olan ve oy veren herkese teşekkür etti.

İl Başkanı Yıldız, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Memleket İşi Gönül İşi diyerek çıktığımız bu yolda halkımızın büyük destekleriyle 31 Mart Yerel Seçimlerini tamamlamış bulunmaktayız. Seçilen Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ve İlçe Belediye Başkanlarımızı Tebrik Ediyorum. Bu seçimlerde gece gündüz demeden çalışan, Şanlıurfa'da girilmedik gönül,  sıkılmadık el bırakmayan Ak Parti teşkilatlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. İl ve 13 İlçe Ana Kademelerimize, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza şükranlarımı İletiyorum. Bizlere büyük bir teveccüh göstererek bir kez daha AK Kadrolar iş başına diyen Aziz Şanlıurfalı hemşehrilerime şahsım ve teşkilatlarım adına teşekkür ederim. Duasını bizden esirgemeyen kadınlarımıza, bizleri daima sıcak karşılayan esnaflarımıza, gençlerimize teşekkür ediyorum.

Seçimlere hazırlık sürecinde daima sahada olan Bakanlarımıza MKYK Üyelerimize, Milletvekillerimize, ve Genel Merkezden gelerek bizlerle sahada olan başkanlarıma şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum.

Sorumluluklarımız büyük, bunun farkındayız ve halkımızın teveccühlerini boşa çıkarmayacağız. Halka ve çevreye rağmen değil, halkımızla birlikte ve çevreye duyarlı projeler ve yatırımlar yapacağız. Gençlerimiz için yeni istihdam alanları açacağız.

Seçimlerin güven içinde geçmesini sağlayan başta Valimiz Abdullah Erin’e Polislerimize, Jandarmalarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. 31 Mart Yerel Seçimleri Şanlıurfa'mıza ve ilçelerimize hayırlı olsun. Dün destan yazan Şanlıurfalı hemşerilerime Can-ı Gönülden teşekkür ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 14:41
YORUM EKLE