Haliliye'de İftar Sofrasına Gelemeyenlerin Evlerine Yemek Servisi Yapılıyor

Haliliye Belediyesi, evinde iftar hazırlama imkanı olmayan ve ihtiyaç sahibi vatandaşların evine her gün yemek servisi yapıyor. Kapılarına getirilen iftarlıkları alan vatandaşlar, Ramazan ayında kendileri bu sıkıntıdan kurtaran Haliliye Belediyesi’ne teşekkür ediyor.

Haliliye'de İftar Sofrasına Gelemeyenlerin Evlerine Yemek Servisi Yapılıyor
banner1

Her kesimin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürüterek, Haliliye halkına hizmet vermeye çalıştıklarını ifade eden Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Ramazan Ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelerin de yanında olduklarını belirtti. Başkan Canpolat, Rabia Meydanında kurulan Kardeşlik Sofrasına gelemeyen ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine yemek servisi yapılması için talimat vererek bu uygulamayı başlattı. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen yüzlerce kişi için Ramazan Ayının ilk gününden itibaren iftar vaktinden önce ailelerin evlerine, görevliler tarafından sıcak yemek dağıtımı gerçekleştiriliyor.

İftar öncesi sıcak yemekleri Haliliye Belediyesi tarafından gelen aileler, yürütülen çalışmadan dolayı Başkan Mehmet Canpolat’a çok teşekkür ettiklerini ve Ramazan Ayında yüzlerini güldürdüğünü söylediler.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 15:49
YORUM EKLE