Türkiye Gençlik STK Platformu Yönetim Kurulu Şanlıurfa'da

Türkiye Gençlik STK'ları Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Terzi ve yönetim kurulu üyesi Bilal Erdoğan, dernekler adına çeşitli temaslarda bulunmak için Şanlıurfa'ya geldi.

Türkiye Gençlik STK Platformu Yönetim Kurulu Şanlıurfa'da
banner1

Türkiye Gençlik STK'ları Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Terzi ve Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, çeşitli temaslarda bulunmak ve sivil toplum kuruluşları adına çortk çalışmalar yürütmek için Şanlıurfa'ya geldi. 

Önce Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile bir araya gelen TGSP yöneticileri, kısa bir görüşmenin ardından Başkan Beyazgül ile beraber Vali Abdullah Erin'i ziyaret ettiler. 

Ziyarette Vali Abdullah Erin'e, Allah lafzı işlenmiş silize bir hat çalışması hediye eden yönetim kurulu başkanı Ömer Faruk Terzi ile kurul üyesi Bilal Erdoğan, daha sonra Vali Erin ve Başkan Beyazgül ile yapılacak çalışmalar için görüşmelerine devam etti. 

Şanlıurfa'da gençlik dernekleri ve diğer sivil toplum kuruluşlarının çalışmaları ve projeleri için temaslarda bulunmaya devam edecek TGSP yetkililerinin şehirde ne kadar klacağı ve ne gibi çalışmalar yürüteceğinin detayları ise henüz netleşmedi. 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 23:40
YORUM EKLE