Beyazgül Çalışmalara Hızlı Başladı

31 mart yerel seçimlerinde yüzde 60 ile seçilerek görev başına gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, mazbatasını almasının ardından derhal belediye çalışmalarına başladı.

Beyazgül Çalışmalara Hızlı Başladı
banner1

Seçimlerin ardından yeni makamında tebrikleri kabul eden Başkan Beyazgül, teşekkür ziyaretlerini de gerçekleştirdikten sonra görevine başladı. 

Gün içinde işçileri, esnafları ve vatandaşları bizzat ziyaret edip seçim için teşekkür eden Beyazgül, makamında da Şanlıurfa'yı ulusal ve uluslaraarası müsabakalarda temsil eden sporcuları ve aralarında Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'in de bulunduğu diğer tebrik ziyretçilerini ağırladı. 

Bu yoğun tebrik ve teşekkür hareketliliğinin arasında, belediye çalışmalarına bir an önce başlayan Beyazgül, belediye kurmaylarıyla bir araya gelerek durum değerlendirmeleri ve toplantılar düzenledi. 

Başkan Beyazgül, büyükşehir için yapılacak çalışmaları değerlendirmek, planlamak ve uygulama önerileri almak üzere yetkili daire ve şube başkanları, sekreterleriyle bir araya geldi. 

Toplantılarda genel durum ve çalışmalar hakkında brifing de alan Beyazgül, yeni çalışmalar ve projelerin hayata geçirilmesi için ekibiyle değerlendirmelerde buldu. 

YORUM EKLE