Belediye Başkanlarının Sivrisinek Zirvesi

Havaların ısınmasıyla birlikte artış gösteren sivrisinekler, şehrin en önemli gündem maddesi haline gelmiş durumda. Belediyelerin ilaçlama çalışmalarına karşın önlemeyen bu sorun için belediye başkanları bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

Belediye Başkanlarının Sivrisinek Zirvesi
banner1

Vatandaşların, belediyelerin ilaçlama konusunda yetersiz kaldığı konusunda artan şikayetleri ve yıllardır her yaz tekrarlanan sivrisinek konusu bu yıl da gündemde. İlaçlamanın zamanında yapılmadığı ve doğru ilaçların kullanılmadığı iddiaları sesli bir şekilde dillendirilirken, belediyeler haşerelerle mücadelesini aralıksız sürdürüyor. Artan şikayetler üzerine bir araya gelen belediye başkanları durum değerlendirmesi yaptı. Toplantının ardından konu ile ilgili açıklama Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynelabidin Beyazgül tarafından yapıldı.

Toplantıya merkez ilçe Belediye Başkanları ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız katıldı. Açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynelabidin Beyazgül, gelen tüm şikayetleri dikkate aldıklarını ve değerlendirdiklerini ifade ederek, sorunu çözmek için çalışmalarının aralıksız devam edeceğini belirtti.

YORUM EKLE