Öğrencilerden Başsavcı Öztoprak’a teşekkür ziyareti

Adalet Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahibi okulların tadilat ve boya ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla başlatılan seferberlik programı kapsamında Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak’a teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

Öğrencilerden Başsavcı Öztoprak’a teşekkür ziyareti
banner1

Adalet Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahibi okulların tadilat ve boya ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla başlatılan seferberlik programı kapsamında, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından boya ve tadilat işlemleri yapılan İsmail Nazif Bayraktar Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Okul Müdürü Mine Ayneli, Müdür Yardımcısı Yakup Erbil ve öğrenciler, Başsavcı Öztoprak’a eğitime verdikleri desteklerinden dolayı plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.

Okul Müdürü Ayneli ziyaretle ilgili olarak, “Cumhuriyet Başsavcılığınızca yapılan boya ve tadilat işlemleri sonrası, öğrencilerimiz kendilerini özel okulda okuyormuş gibi hissetmeye başladı. Motivasyonları arttı. Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personelleri ve hükümlüler çok özverili bir şekilde çalıştı. Başta siz olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Başsavcı Öztoprak ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek eğitime destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Ziyarette Denetimli Serbestlik Müdürü Ali Güçtekin ve Müdür Yardımcısı Mustafa Heşe de hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 00:59
YORUM EKLE