Kardashian’dan Skandal Paylaşım

Ermeni asıllı ABD vatandaşı Kim Kardashian, sosyal medya hesabından Türkiye ve Azerbaycan’ı hedef alan skandal bir paylaşım yaptı.

Kardashian’dan Skandal Paylaşım
banner1

Sözcü’de yer alan habere göre Ermeni asıllı ABD’li magazin yıldızı Kardashian, Türkiye’nin uyarılması ve Azerbaycan’a yardımın durması konusunda küstah bir paylaşımda bulundu.

Kardashian, Ermenilerin saldırıya uğradığını belirterek, ‘’Karabağ’ı korumak için hayatlarını tehlikeye atan cesur erkek ve kadınlar için dua ediyoruz’’ dedi.

‘’Türkiye Uyarılmalı’’

Kardashian ayrıca, ‘’Türkiye silah ve savaşçı göndermemesi konusunda uyarılmalı’’ ifadesini kullandı.

Ermenistan’ın sebepsiz saldırıların ve dezenformasyon kampanyasının kurbanı olduğunu savunan Kardashian, Azerbaycan’ın savaş propagandası yaptığını ve sosyal medyayı bloke ettiğini de söyledi.

‘’Bakü’ye saldırgan güç kullanımını durdurması için çağrı yapılmalı, Azerbaycan’a ABD askeri yardım durmalı” diyen Kardashian, Türkiye’nin Bakü’ye silah ve savaşçı göndermemesi için uyarılmasını da talep etti.

Tepki Yağdı

Kardashian’ın paylaşımlarının altına ise binlerce tepki mesajı geldi. Türk sosyal medya kullanıcıları İngilizce tweet’lerle Kardashian’a tepki gösterdi.

Ermenistan için destek isteyen Kim Kardashian'dan Türkiye ve Azerbaycan'nı hedef alan skandal paylaşım

Sözcü

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 15:01
YORUM EKLE