Urfaspor'da hakem krizi! Çadırcı canlı yayına bağlandı

A Spor'da yayımlanan programa bağlanan Şanlıurfaspor Kongre Üyesi Mustafa Çadırcı, hakemlerin Şanlıurfaspor maçlarında adil davranmadığını öne sürdü.

Urfaspor'da hakem krizi! Çadırcı canlı yayına bağlandı
banner2

Şanlıurfaspor'un Manisaspor ile oynadığı son müsabakada hakem hataları olduğu iddiası, kentte tepkilere neden olmuştu.

Son olarak da bu tepkileri ekranlara taşıyan Şanlıurfaspor Kongre Üyesi ve A Spor Muhabiri Mustafa Çadırcı, Şanlıurfalı olan ve geçtiğimiz aylarda Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanlığına atanan Serdar Tatlı'ya seslendi.

 

 
(Serdar Tatlı Urfaspor formasıyla)


ÇADIRCI: ŞARTLAR HERKESE EŞİT UYGULANSIN

Şanlıurfaspor maçlarında hakemlerin adil davranmadığını öne süren Çadırcı, şöyle konuştu:

"Ben MHK Başkanı Serdar Tatlı'dan bir şey rica ediyorum sadece. Son oynanan Manisaspor ve Şanlıurfaspor karşılaşmasını hakem gözüyle incelesinler. Herkes kesilecekse aynı bıçakla kesilsin. Bazısını kör, bazısını keskin bıçakla keserseniz burada bir adaletsizlik olur. Her takıma aynı uygulama yapılsın istiyoruz. Şartları herkese eşit uygulasınlar."

AKTAN: BAŞ KÖŞEYE KOYDUM

Öte yandan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı da Program Sunucusu Ümit Aktan'a Şanlıurfaspor forması gönderdi. Beyazgül'e canlı yayında teşekkür eden Aktan, "63 numaralı Şanlıurfaspor formasını aldık, koleksiyonumda önceden 1 tane vardı. Baş köşeye koyduk, Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül'e teşekkür ediyorum. Katkılarımızdan dolayı bize böyle bir plaketle şükranlarını sunmuş. Sağ olsunlar" ifadelerini kullandı.

Özlem DİKMEN-BİHA 

YORUM EKLE