Karaköprü Belediyesinden yapılandırma açıklaması

Karaköprü Belediyesi, emlak, ÇTV, ilan ve reklam, kira ve ecrimisil vergileri ile diğer ilgili vergilerin yapılandırılacağını açıkladı.  

Karaköprü Belediyesinden yapılandırma açıklaması
banner1

Karaköprü Belediyesi,  7256 numaralı, “bazı alacakların yeniden yapılandırılması” kanunu kapsamında yapılacak olan vergi yapılandırması konusunda bir açıklama yaptı.

213 Sayılı Kanun kapsamına giren 31 Ağustos 2020 tarihinden önceki dönemlere ait, beyana dayanan vergiler (emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan reklam vergisi, kira ve ecrimisil vergisi), bunlara bağlı vergi cezaları, gecikme faizleri, gecikme zamları, 2020 yılına ilişkin olarak 31 Ağustos 2020 tarihinden önce tahakkuk eden vergiler bu kapsama giriyor.

Karaköprü Belediyesi Emlak ve İştirakler Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre; vatandaşlar 31 Aralık 2020 tarihine kadar bu yapılandırma fırsatından yararlanabilecek. Borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşlar Karaköprü Belediyesi ana binasında bulunan tahsilat veznelerinden işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Vatandaşların, belediyenin www.karakopru.bel web sitesi ile 444 9 657 numaralı Beyaz Masa biriminden bilgi alabileceği öğrenildi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99