Şanlıurfa’nın ilçesinde yol çalışmaları sürüyor

Haliliye Belediyesi, kırsal mahallelerde tamamladığı ve yürüttüğü üstyapı çalışmalarıyla yeni yolları halkın hizmetine sunuyor.

Şanlıurfa’nın ilçesinde yol çalışmaları sürüyor
banner2

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yürüttüğü program dahilinde kırsal mahallelerde üstyapı çalışmalarını devam ettiriyor. Kırsal mahallelerde kilitli beton parke ve stabilize yol yapım çalışmalarını yürüten ekipler, ihtiyaç duyulan bölgelerde de bakım onarım çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler; Aşağı Varlıca, Göktepe, Kalecik ve Mehmetçik kırsal mahallelerinde üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, Emirler Kırsal Mahallesinde de altyapı çalışmalarından dolayı başlattığı bakım onarım çalışmalarını da tamamladı.

Haliliye Belediyesi tarafından mahallelerinde yürütülen çalışmalara ilişkin açıklama yapan Kalecik kırsal Mahallesi Muhtarı Necmettin Ateş, “Mahalle içi yollarımız, yağışlar başlamadan önce Haliliye Belediyesi tarafından yapıldı. Çalışmalarından dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat ve Haliliye Belediyesine, mahallem adına teşekkür ederim” dedi.

Yeni yolları kırsal mahallelerde halkın hizmet sunan Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Mevsim şartları el verdiği süre boyunca yürütülen program dahilinde merkez ve kırsal mahallelerde üst yapı çalışmalarının devam edeceği bildirildi.

BİHA

YORUM EKLE