Cevdet Yılmaz’dan Viranşehir Belediyesi’ne ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Viranşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Salih Ekinci, projelerle ilgili bilgi verip destek istedi. Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz da belediyeye destek sözü verdi.

Cevdet Yılmaz’dan Viranşehir Belediyesi’ne ziyaret
banner1

AK Parti İlçe Kongreleri ve bir dizi ziyaretlere katılmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Eski Bakan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, programların ardından Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi makamında ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz’a ziyareti sırasında AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Zeynep Müjde Sakar eşlik etti.

Yılmaz ve beraberindeki heyeti Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, Ceylanpınar İlçe Başkanı Halid Şimşek, Belediye Meclis üyeleri ve partililer karşıladı. 

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci’nin de hazır bulunduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ekinci; belediyenin çalışmaları, ilçe tarihi ve yapılacak projelerle ilgili Başkan Yardımcısı Yılmaz’a bilgi verip, projeler için destek istedi.


"ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ SUNACAĞIZ"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz ise yaptığı konuşmada, 20 yıl aradan sonra Viranşehir Belediyesini AK Belediyecilik ile tanıştıran Başkan Salih Ekinci ve ilçe halkını tebrik ederek, Viranşehir halkına mahcup olmamak için ellerinden gelen desteği ve gücü sunacaklarını söyledi.

Hükümetin Viranşehir’e çok büyük yatırımlar yaptığını hatırlatan Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, “İnşallah bu hizmetler yerele de yansır” dedi. AK Belediyeciliğin ilçeye mutlaka fark ettirilmesi gerektiğine dikkat çeken Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, hedeflerinin bütün şehirleri yatırım ve hizmetlerle güzelleştirmek olduğunu kaydetti. 

Yapılan konuşmaların ardından Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Genel Başkan yardımcısı Yılmaz’a teşekkür hediyesi takdim etti.


Heyet, yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından belediyeden ayrıldı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99