İntihar edeceğini duyurdu! Herkes onu arıyor

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar İlçesinde yaşayan sağlık personeli Şeref Ç., mesaj atarak intihar edeceğini duyurdu ve ortadan kayboldu. Yakınları her yerde Şeref Ç.’i arıyor. Şanlıurfa Valiliği de Şeref Ç.’nin bulunması için talimat verdi.

İntihar edeceğini duyurdu! Herkes onu arıyor
banner2

Şanlıurfa, intihar iddiasıyla alarma geçti.

Ceylanpınar’da yaşadığı öğrenilen sağlık personeli Şeref Ç., arkadaşına attığı mesajla intihar ettiğini duyurdu. Mesaj yazan anestezi teknisyeni Şeref Ç., "Hakkınızı helal edin. Ölüme gidiyorum. Son saniyelerim. Ölümle can çekişiyorum" dedi.

İlaç ve aynı zamanda alkol aldığını belirten Şeref Ç. için arkadaşları, ailesi hemen harekete geçti. Ş.Çelik’in evine gidenler onu ikamet adresinde ve görev yeri Adıyaman’da bulamadı. Sosyal medya üzerinden "Lütfen tanıyan ev adresini bilen anestezi teknisiyeni Şeref Ç. 112’yi arasın..." çağrısı yapıldı.

Yapılan ihbarın ardından polis ekipleri de harekete geçti. Hem Urfa hem Adıyaman’da Şeref Ç.’den bir haber almak için arama çalışmaları sürerken, Şanlıurfa Valiliği’nin de Şeref Ç.’nin bulunması için ilgili tüm birimlere talimat verdiği öğrenildi.

Ailesi ve yakınları şimdi Şeref Ç.’den gelecek güzel bir haberi bekliyor.

BİHA

YORUM EKLE

banner99