Urfa’daki Mobilya ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı kapılarını açtı

Anadolu’nun en büyük mobilya fuarı organizasyonu olan 3. Şanlıurfa Mobilya ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı, ilk gününde ziyaretçi akınına uğradı.

Urfa’daki Mobilya ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı kapılarını açtı
banner2

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün eşi Betül Beyazgül’de fuarı gezdi. Beraberinde AK Parti Kadın Kolları yönetiminden kadınlarla 11 Nisan Fuar alanına gelen Betül Beyazgül, burada stant açan firmaları ziyaret etti.

Start Fuarcılıktan Büşra Doğar ve Nagihan Akkaya’dan fuarla ilgili bilgi alan Beyazgül, şehirlerin ekonomik kalkınmasında fuarların önemli bir yerinin olduğunu söyledi.

Bölgenin en büyük alışveriş etkinliği olan Şanlıurfa Mobilya ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı’na, Şanlıurfa’nın yanı sıra ülkenin dört bir yanından katılan; Mobilya, Aksesuar, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Çeyiz, Beyaz Eşya, Tekstil ve Organizasyon firmaları, ihtiyaca uygun seçenekleri sunarak, sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerini bir araya getirdi.

Girişin ücretsiz olduğu 3. Şanlıurfa Mobilya ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı, 10-15 Mart 2020 tarihleri arasında, Karaköprü’deki Şanlıurfa Fuar Merkezinde, 10.00-21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

BİHA

YORUM EKLE