Viranşehir Belediyesi, ilçede seferberlik başlattı

Viranşehir Belediyesi ilçe genelinde temizlik seferberliği başlattı. Bahar aylarının gelmesi ile birlikte yapılan temizlik kapsamında ana caddeler, boş arsalar ve parklarda çalışmalar yürütülüyor.

Viranşehir Belediyesi, ilçede seferberlik başlattı
banner2

Viranşehir ilçesinde, Belediye Başkanı Salih Edinci'nin talimatı ile çalışmalar sürüyor. İlçe genelinde devam eden çalışmalar kapsamında genel temizliğin yanı sıra ihtiyaç halinde ilaçlama da yapılıyor.
 


 

Bu kapsamda Temizlik İşleri Müdürlüğünce Viranşehir- Şanlıurfa karayolu iki yönlü olarak, Kışla Mahallesi Tabur çevresi, Antin Parkı, 1 ve 2. Belediye Caddeler ara sokaklar, boş arsaların genel mıntıka temizliği yapıldı. Yol süpürme araçları ile süpürme işlemi gerçekleştirildi.
 


 

Çöplerin rastgele dökülmemesi ve halkın genel temizlik kurallarına uyumasını tavsiye eden Ekinci, günümüzde yaşanan salgın hastalıklara dikkat çekti.
 

Ekinci, “Genel temizlik kurallarına uymamızın günümüzdeki önemi bir daha anlaşıldı. Dünya çapında yaşanan salgın Koronavirüs salgının karşı daha dikkatli olmamız lazım. Kişisel temizliğin yanın sıra çevre temizliği de çok önemli. Belediye olarak temizlik konusunda seferberlik başlattık. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

BİHA

YORUM EKLE