“Üniversitem için bir fikrim var” yarışması düzenleniyor

Harran Üniversitesi tarafından “Üniversitem için bir fikrim var” yarışması düzenleniyor. 14 Mart’a kadar yapılacak başvurularda yarışmayı kazanan ilk 3 kişiye çeşitli ödüller verilecek.

 “Üniversitem için bir fikrim var” yarışması düzenleniyor
banner2

Üniversiteyi ulusal ve uluslar arası alanlarda üst seviyelere taşıma gayretinde olan Harran Üniversitesi, büyük emek ve özveriyle üretilen tüm fikirleri hayata geçirmeye başladı. Bu amaç doğrultusunda Harran Üniversitesi tarafından “Üniversitem için bir fikrim var” yarışması düzenleniyor.  Başvuruların alınmaya başlandığı yarışmada dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecek. Yarışmaya son başvuru tarihinin 14 Mart olduğu bildirildi.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, yarışmaya ilişkin yaptığı açıklamada “Harran Üniversitesi'ne değer katacak tüm fikir, proje ve çözüm önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Gelin hep birlikte dünya standartlarında, daha güçlü bir Harran Üniversitesi oluşturalım. Bu dönüşüm sürecinde yer almak için fikrinizi bizimle paylaşın. Üstelik ilk 3'e giren fikirlere ödüller olacak” dedi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99