Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi iddialara cevap verdi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, sosyal medyada çıkan iddialarla ilgili açıklamada bulunarak, “Atılan çamurlar iftiralar engel olamayacak, yasa önünde hesaplaşacağız” denildi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi iddialara cevap verdi
banner1

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal medyada Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve yakınlarının hedef alındığı paylaşımlarla ilgili açıklama yapıldı. Açıksu Caddesi’nde yeşil alan üzerinde işgalleri önledikleri, yeşil alan üzerinde işgal edilmiş kahvehanelerin hakkını ödeyerek kamulaştırma sonucu yol açtıkları belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Şimdi bir kahvehane sahibinin hakkından daha fazlasını talep etmesi ve buna iftira atarak ulaşmak istemesine müsaade edilmeyecektir.Milletin hakkını ve malını korumaya ve bu millete hizmet etmeye atılan çamurlar iftiralar engel olamayacak, yasa önünde hesaplaşacağız. Bugüne kadar ufak bir menfaati için bana ve yakınlarıma iftira atanlar bunu bilsin ki beni yıldıramayacaklar, bu millete boyun eğdiremeyecekler. Yine bunu da bilsinler ki İstanbul’da boğazda balık yiyip, Ankara’da siyaset yapan şahsı da arkalarına almak isteseler de boş, bu millet gerçekleri biliyor, bu millet boyun eğmeyecek, topunuz gelin, fakir için, yetim için kimsesizler için çalışacağız. Bu sahipsiz kişilerin hakkını korumaya devam edeceğiz. İftira atan kişi hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.”

BİHA

YORUM EKLE

banner99