Söylemez, projeler için TİGEM’le görüştü

Çevre ve Orman Derneği Genel Başkanı Rıdvan Söylemez, TİGEM Genel Müdürü Ayşe Ayşin Işıkgece'yi makamında ziyaret ederek, hayata geçirecekleri projeleri anlattı ve TİGEM'i de yanlarında görmek istediklerini söyledi.

Söylemez, projeler için TİGEM’le görüştü
banner2

Çevre ve Orman Derneği Genel Başkanı Rıdvan Söylemez, kurum ziyaretleri kapsamında TİGEM Genel Müdürü Ayşe Ayşin Işıkgece'yi makamında ziyaret etti. Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Söylemez, hayata geçirecekleri projeleri anlatarak TİGEM'i de yanlarında görmek istediklerini ifade etti.

Genel müdürlükte gerçekleşen buluşmanın oldukça verimli geçtiğini dile getiren Söylemez, Genel Müdür Işıkgece'nin enerjisinden ve çalışma azminden umutlu olduklarını belirterek, güzel projeleri hayata geçirecekleri ifade etti. Ziyaretle ilgili konuşan Söylemez, “TİGEM Genel Müdürü Sayın Ayşe Ayşin Işıkgece Hanımefendiyi ziyaret ederek, projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Ceylanpınar başta olmak üzere bölgemizde TİGEM tarafında yürütülen faaliyetlerle ilgili görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden TİGEM Genel Müdürü Işıkgece ise, ortak çalışma konularında özellikle de Şanlıurfa'da yürütülecek olan projelere her zaman destek olmaya hazır olduklarını ifade etti.

Ziyarette TİGEM Ceylanpınar çiftliğinde yapılan çalışmalar da konuşuldu. Genel Müdür Işıkgece, kurumun verimliliğinin arttırılması için yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verirken, kurumu daha ileriye taşımanın gayreti içinde olduklarını ifade etti.

BİHA

YORUM EKLE

banner99