Tipioğlu görevini Selçuk Doğuş'a devretti

Yayımlanan kararname ile başka ile atanan Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu ile Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) Müdürü Selçuk Doğuş arasında devir teslim töreni gerçekleşti.

Tipioğlu görevini Selçuk Doğuş'a devretti
banner1

Şanlıurfa'den Kocaeli'ne atanan Emniyet Müdür Veysel Tipioğlu ve Şanlıurfa'ya atanan Kırıkkale Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) Müdürü Selçuk Doğuş arasında devir teslim töreni gerçekleşti.
 Törene, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak,  Şanlıurfa eski Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Eyyübiye Belediye eski Başkanı Mehmet Ekinci ve birçok yetkili katıldı.
 TİPİOĞLU: SUÇ ORANINI AZALTTIK

Tören öncesi İl Emniyet Müdürlüğü önünde açıklama yapan Tipioğlu, Şanlıurfalılara desteklerinden dolayı teşekkür ederek, "Yaklaşık 3 yıl olu. Urfalıların bir sözü var. 'Urfa'ya gelen ağlar, giden ağlar.' Ama biz Urfa'ya gelirken ağlamadık ama giderken ağlayacağız. 3 yıllık süre içerisinde her konuda çok ciddi destek gördük. Desteklerini bizden esirgemeyen tüm Şanlıurfalılara teşekkür ediyorum. 3 yıl boyunca çok önemli hizmetler bulunduk. Nüfus artışına rağmen işlenen suçlarda yüzde 55 bir azalma oldu. Bunu da Şanlıurfalar ve Şanlıurfa'da görev yapan herkes ile birlikte yaptık" ifadelerini kullandı.
 DOĞUŞ: ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM

Şanlıurfa'nın İl Emniyet yeni Müdürü Doğuş ise, "Veysel müdürüm, hem müdürüm hem de ağabeyim. Bu göreni ondan devralmak benim için onur verici. Çok güzel hizmetler, oldu, biz de hep gurur duyduk. Bıraktığı yerden ben de Şalnıurfa2nın huzur ve güveni için elimden geleni yapacağım" diye konuştu.
 Yapılan açıklamanın ardından makam odasına geçen Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Doğuş ve Tipioğlu, burada da kısa bir açıklama yaptı. Vali Erin, Tipioğlu'ndan helallik isterken, yeni müdür Doğuş'a görevinde başarılar diledi.
 Şanlıurfa için çalışacağını kaydeden Doğuş ise, Tipioğlu'na teşekkür ederek, plaket ve çiçek takdim etti. Tipioğlu'nun emniyet mensuplarıyla da vedalaşması sonrası tören sona erdi.

Özlem DİKMEN-BİHA

YORUM EKLE

banner99