Şanlıurfa'nın "Maskeli beşleri" hırsızlık yapmak isterken görüntülendi

Eyyübiye'de sabah saatlerine karşı maskeli 5 kişi Kazancı Pazarı'na arabayla gelerek hırsızlık yapmaya çalıştı. Yaklaşık 1 saat boyunca uğraşan hırsızlar kepenkleri açamayınca bölgeden ayrıldı. O anlar saniye saniye görüntülenirken esnaf tedbirlerin artır

Şanlıurfa'nın
banner1

EYYÜBİYE- Şanlıurfa'da hırsızlık olaylarına bir yenisi daha eklendi. Bu kez adres Şanlıurfa'nın Eyyübiye İlçesi'ndeki Kazancı Pazarı.

Sabaha karşı saat 03:50'de plakası gizlenen bir araç pazarın içine park ediyor ve araçtan inen kişiler önce çevreyi kontrol edip ardından bir dükkanın kepengini açmak için uğraşıyor. 5 kişi oldukları görülen ve yüzleri maskeli olan hırsızlar hedeflerindeki dükkanın kepengini açamayınca diğer dükkanlara yöneliyor. Kimi kepengi kırmaya çalışıyor, kimi gözcülük yapıyor. Hırsızlık girişimi 45 dakika kadar sürerken o anlar da çevredeki güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. 

Esnaf ve vatandaşlar bekçilerin mesai saatlerinin asayiş olaylarına yönelik yeniden düzenlenmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasını  talep ederken hırsızların da bir an önce yakalanmasını istedi.

BİHA


YORUM EKLE