Şanlıurfa'da şehit için tören düzenlenecek

Bugün Haliliye'de görevi başında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memuru Cemal Bozkurt için yarın cenaze töreni düzenlenecek.

Şanlıurfa'da şehit için tören düzenlenecek
banner1

Şanlıurfa, yarın şehit polise son görevini yapacak.

Bugün, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli polis memuru Cemal Bozkurt, takip ettikleri aracı durdukları sırada uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralandı ve kaldırıldığı Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Şanlıurfa Valiliği, konuya dair yaptığı yazılı açıklamada şehit polis için yarın İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde cenaze töreni düzenleneceğini belirtti. Açıklamada "09.03.2022 çarşamba günü Şanlıurfa ili Haliliye İlçesi OSM hastanesi kavşağında gerçekleşen silahlı saldırı sonucu görevli polis memuru Cemal Bozkurt şehit olmuştur. Şehidimiz 10.03.2022 perşembe günü saat 11.00’de İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenecek olan tören sonrasında memleketi Gaziantep İli Karkamış İlçesine uğurlanacaktır. Şehidimizin ruhu şad mekanı cennet olsun." ifadelerine yer verildi.

BİHA


YORUM EKLE