Kar yağışından Urfa seferleri de iptal oldu

Türk Hava Yolları, İstanbul’da yoğun kar yağışı nedeniyle Şanlıurfa-İstanbul arasında karşılıklı yapılması planlanan uçak seferini iptal etti.

Kar yağışından Urfa seferleri de iptal oldu
banner2

Türk Hava Yolları (THY), beklenen kar yağışı nedeniyle 10-11 Mart'ta aralarında Şanlıurfa’nın da uçuş seferinin bulunduğu İstanbul Havalimanı'ndan 179, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan ise 34 seferini iptal etti.

Sabah saatlerindeki Şanlıurfa'dan İstanbul'a yapılması planlanan karşılıklı uçak seferleri, beklenen kar yağışından dolayı iptal edildi.

THY'nin sosyal medya hesaplarından yapılan bilgilendirmede, "10-11 Mart tarihinde beklenen hava muhalefeti nedeniyle İstanbul ve Sabiha Gökçen havalimanları kalkışlı/varışlı bazı seferlerimiz iptal edilmiştir.

Seferi iptal olan yolcularımız, uçuş saatine kadar web sitemiz, mobil uygulamamız, 0850 333 0 849 numaralı çağrı merkezimiz ve bileti satın olmuş oldukları acente üzerinden değişiklik veya iade işlemlerini tamamlayabilirler" ifadelerine yer verildi.

Hava muhalefeti nedeniyle seferleri iptal olan yolcuların, sahip oldukları haklar için THY'nin internet sitesinden gerekli bilgileri öğrenebilecekleri kaydedildi.

BİHA

 


YORUM EKLE