Köseoğlu’ndan Siverek’e ziyaret

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’ı ziyaret etti.

Köseoğlu’ndan Siverek’e ziyaret
banner2

SİVEREK -AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ve beraberinde AK Parti Şanlıurfa Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selim Polatkan Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’ı ziyaret etti.

“KADIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ OLARAK GURUR DUYUYORUZ”

Köseoğlu, şunları kaydetti: 
“Kadın belediye başkanımız olarak gurur duyuyoruz. Türkiye’de AK Parti’nin 10 tane belediye başkanı var, biri il belediye başkanı diğerlerinin büyük kısmı da ilçe belediye başkanı. Bu yüzden başkanlar içerisinde ben varım diyen, temsil ettiği makamı layıkıyla taşıyan ve gerçekten temsil konusunda da güzel bir anlayış ortaya koyan Ayşe Başkanımız sadece kadınların değil, bölgenin bir medarı iftiharıdır. Bizler ve siz meclis üyelerimiz de bu başarının devam etmesi için elimizden gelen her türlü katkıyı Siverek’e pozitif ayrımcılık da yaparak ortaya koymaya kararlıyız. Amacımız halkımıza hizmet, insanımızın duasını almaktır, bu duayı da hep birlikte alacağız.” 

“TEK GAYEMİZ HALKIMIZA HİZMET ETMEKTİR”


Çakmak, “AK Parti belediyeciliğinin temel düsturu halka hizmettir ki bizde bu yolda çaba gösteriyoruz. Büyün meclis üyelerimizin de çabası bu yöndedir. Adaylığımız sürecinde de hangi arkadaşımıza sorulduysa genel merkezimiz kimse karar verirse onu destekleyeceğini beyan etti hakeza bende aynı cümleleri sarf etmiştim. Sonuna kadar arkasında duracağımızı dile getirmiştik. Herkesin bu yönde düşünmesi benim için ayrıca bir övünç kaynağı oldu. Hiçbir meclis üyemiz bunu kişisel bazlı değerlendirmedi. Bütün meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Köseoğlu daha sonra beraberinde Belediye Başkan Çakmak ile Siverek Kaymakamlığı ve AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

BİHA


YORUM EKLE