İşte 1 ayda Urfa’da yakalanan uyuşturucu taciri sayısı!

Şanlıurfa’da son düzenlenen uyuşturucu operasyonunda yakalanan 6 şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, emniyet 1 ayda yakalanan suçluların bilançosunu da açıkladı.

İşte 1 ayda Urfa’da yakalanan uyuşturucu taciri sayısı!
banner2

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde kullanımı ve satışıyla mücadeleye yönelik yapılan çalışmalar başarıyla devam ediyor.

Ekipler son olarak uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenledikleri operasyonda 3 şüpheliyi suçüstü üzerlerinde 163 adet ectasy hap, 478 adet captagon hap, 140 TL para ile yakaladı. Kente uyuşturucu madde getireceği değerlendirilen 3 şüpheli de yapılan takip sonucu araç içerisinde; 2 paket halinde 51 gram Metamfetamin maddesi ile yakalanarak gözaltına alındı.

Şüpheli 6 şahs emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri  Adli Mercilerce "Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak" suçundan Tutuklandı.

1 AYDA 60 KİŞİ

Emniyet Müdürlüğü Ocak Ayında 60 kişinin tutuklandığını belirterek "Bugün tutuklanan 6 şüpheli ile birlikte, 2020 yılı Ocak ayında Uyuşturucu Madde Ticaretinden tutuklanan şahıs sayısı 60 'a ulaşmıştır" ifadelerine yer verdi.

BİHA

YORUM EKLE