Karaköprü’de cami temeli atıldı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Doğukent mahallesinde hayırsever vatandaşlar tarafından yaptırılacak olan caminin açılışına katıldı.

Karaköprü’de cami temeli atıldı
banner1

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Doğukent Mahallesinde 1093. sokakta cami ihtiyacını karşılamak üzere hayırsever bir vatandaşın katkılarıyla yapılacak olan caminin temel atma törenine katıldı. Baydilli, temel atma töreninde vatandaşlarla buluşurken, cami yapılması için katkı sunan vatandaşa teşekkür etti. Vatandaşlarla birlikte caminin temelini atan Baydilli, caminin kısa bir süre sonra tamamlanıp hizmete sunulmasını diledi.
 


 

Baydilli temel atma töreninde bir açıklama yaparken, “Doğukent Mahallemizde 1093. sokakta yakın çevrede cami olmadığı için ihtiyaç vardı. Biz de parkımızın bir köşesini beş binlik planda değişiklik yaparak cami için yer verdik. Hayırsever bir kardeşimizin de üstlenmesiyle bugün caminin temelini attık. Tamamlandığında kısa süre sonra buradaki cami ihtiyacı giderilecek, bunun yanında altında erkek ve kadın olmak üzere bir taziye evi de olacak. Camimiz Doğukent mahallesindeki vatandaşlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Doğukent Mahalle Muhtarı Ahmet Kızılateş ise vatandaşın cami talebine kayıtsız kalmayan ve elinden geldiğince yardımcı olan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'ye mahalle adına teşekkür ettiğini söyledi.

Baydilli temel atma töreninde vatandaşlarla bir süre sohbet ederek taleplerini dinledi.

BİHA

YORUM EKLE