Eyyübiye’de kırsal mahallelerdeki çalışmalar sürüyor

Eyyübiye Belediyesi kırsal mahallelerdeki projeler kapsamında Yardımcı Kırsal Mahallesindeki çalışmalarına devam ediyor.

Eyyübiye’de kırsal mahallelerdeki çalışmalar sürüyor
banner1

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kırsal mahalleler için projelendirilen sosyal donatı alanlarının ilki Yardımcı Kırsal Mahallesinde sürüyor.

Toplam 3 bin 410 metre karelik alanı kapsayan ve içerisinde yeşil alanlar, futbol sahası, çok amaçlı alan, havuz, kamelyalar, piknik masaları ve bankların bulunduğu sosyal donatı alanları için ekipler çalışmalarını sürdürüyor.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçeler müdürlüğü ekiplerinin koordineli çalışmasıyla sert zemin uygulamasının başladığı alanda, son olarak ağaç dikimi yapıldı. Milli Ağaçlandrma Günü kapsamında ağaçları toprakla buluşturan ekipler, alandaki çalışmalarını tamamlayıp, sosyal donatı alanını kısa süre içinde bölge sakinlerinin hizmetine sunmayı hedefliyor.

Eyyübiye Belediyesi Basın Biriminden gelen bilgiye göre; bölgede sürdürülen çalışmalardan memnuniyeti dile getiren Yardımcı Mahalle Muhtarı Selim Aslan, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür edip, “Allah Başkanımız Mehmet Kuş’tan razı olsun. Bizlere söz vermişti. Sağ olsun sözünü yerine getirdi. Ekipler çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Mahallem adına teşekkür ederim” dedi.

BİHA

YORUM EKLE