Canpolat zabıta ekipleri ile 'kutlama' için bir araya geldi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 1-7 Eylül arası kutlanan Zabıta Haftası dolayısıyla zabıta personeli ile bir araya gelerek, haftalarını kutladı.

Canpolat zabıta ekipleri ile 'kutlama' için bir araya geldi
banner2

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Zabıta Haftası dolayısıyla zabıta personeli ile bir araya geldi. Zabıta Karakolunda personellerin tek tek haftasını tebrik eden Canpolat’a ilgili Başkan Yardımcısı ve birim müdürü eşlik etti. 

Zabıta personeli ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunan Canpolat, zabıtaların vatandaşların sağlığı, huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalıştığını belirterek özel haftalarını kutladığını söyledi.

Zabıtanın önemine de değinen Belediye Başkanı Canpolat, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

"1-7 Eylül arası Zabıta Haftası nedeniyle ilgili Başkan Yardımcımız, zabıta müdürümüz ve zabıta arkadaşlarımızla bir araya geldik. Onların zabıta haftasını kutladık. Hep birlikte Haliliye’de neler yapıyoruz, neler yapabiliriz ile ilgili arkadaşlarımızla görüş alışverişinde bulunduk. Zabıta arkadaşlarımız sahada hele ki bu pandemi sürecinde yoğun bir mesai harcıyorlar. Bu özverili çalışmalarından dolayı tüm zabıta arkadaşlarımız tebrik ediyorum. İlçemizin kenttin en büyük ilçesi olması hesabıyla günde yaklaşık 4 pazar kuruluyor. Bu nedenle zabıta arkadaşlarımıza yoğun görevler düşüyor. Sağ olsun arkadaşlarımız bu görevlerinin üstesinden başarı ile geliyorlar. Zabıtamız her zaman olduğu gibi Haliliye’de en iyisi olma gayretinde yollarına devam edeceklerdir. Ben buradan tekraren tüm zabıta kardeşlerimizin Zabıta Haftası’nı kutluyor, tebrik ediyorum."

Canpolat ve beraberindekiler ziyaretin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA

YORUM EKLE