Beyazgül, telefonla vatandaşların taleplerini dinledi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi ALO 153 Çağrı Merkezini denetleyerek ALO 153’ü arayan vatandaşların taleplerini dinledi ve anında çözüme kavuşturdu.

Beyazgül, telefonla vatandaşların taleplerini dinledi
banner1

Koronavirüsü salgını nedeniyle çalışmalarını artıran ve vatandaşların taleplerine anında çözüm bulmak için yoğun bir çalışma sürdüren ALO 153 Çağrı Merkezi çalışanlarını Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretinde çağrı merkezi çalışanlarına teşekkür ederek vatandaş taleplerinin her şeyden önemli olduğunu belirten Beyazgül, ardından Kent Anons sistemi ile tüm Şanlıurfalıların 11 Nisan Kurtuluş Bayramını kutladı.

Beyazgül mesajında, “Bu gün Şanlıurfa’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. yıldönümünü kutluyoruz. Bundan 100. Yıl önce Kuvayı Milliye güçlerimize dedik ki ‘Burayı işgal eden düşmana dersini vermek için herkes silahını alsın ve cepheye gelsin” dedik. O gün o düşmanları şehirden atarak Şanlı unvanını ve İstiklal Madalyasını aldık. Bugün kısmet ve nasip bu yıl çok güzel hazırlandığımız 11 Nisan’da sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Bugün de görünmeyen bir düşmanla karşı karşıyayız ve bu düşmanla Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan talimatları ile evlerinizde oturun dedi. Bugün de Allah’ın izni ile evlerimizde oturarak düşmanı mağlup edeceğiz. Çok yakında inşallah bu sıkıntılarımız geçecek ülkemiz ve geleceğimiz daha aydınlık, daha parlak olacaktır. Şanlıurfalı hemşerilerimizin Şanlı zaferini kutluyorum, herkese selamlarımı ve dualarımı iletiyorum” diye konuştu.

BİHA

YORUM EKLE

banner99