Beyazgül'den Çevik Kuvvet Kavşağı açıklaması: Yollar açıldı!

Çevik Kuvvet Kavşağında açılan yollarla Abide tarafından gelerek otogar ve Esentepe'ye geçmek isteyen ve Mardin çevre yolunu kullanmak isteyen sürücüler istikametleri kullanabilecek.

Beyazgül'den Çevik Kuvvet Kavşağı açıklaması: Yollar açıldı!
banner1

Büyükşehir Belediyesi Basdın Biriminden gelen yazılı metine göre; Şanlıurfa'da trafik yükünü en aza indirmek ve vatandaşların rahat yolculuk etmelerini sağlamak amacıyla Karayolları Bölge Müdürlüğü'nde çalışmaların hızlandırılmasını sağlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgülçevik kuvvet kavşağında tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyerek firma yetkililerinden bilgi aldı.Ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan Beyazgül, Şanlıurfa için var güçleriyle çalıştıklarının alını çizdi. Beyazgül, "Çevik kuvvet kavşağındayız. Bilindiği üzere çevik kuvvet kavşağı, Ulaştırma Bakanlığımız tarafından ihaleye verilmişti. Çalışmaların sonuna gelmiş bulunmaktayız. Abide tarafından gelip de otogar ve esentepe'ye geçmek isteyen ve Mardin çevre yolunu kullanmak isteyenler için bu istikamet açılmış bulunmaktadır" ifadelerini kullandı.DİĞER YOLLARIN BİR AN ÖNCE AÇILMASI İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARI YAPIYORUZ

"Diğer istikametlerin de açılış tarihleri çok yakındır" diyen Beyazgül,  "Kuzeybatı çevre yolu için de gerek milletvekillerimiz gerek belediye başkanlarımızla gerekli çalışmaları yürütmekteyiz. Şanlıurfa'mıza Hayırlı uğurlu olsun" dedi. 

Çevik kuvvet kavşağında çalışmaların tamamlanmasıyla açılan yolların ilk sürüş deneyimini de yapan Beyazgül, geriye kalan kuzeybatı çevreyolu için çalışmaların devam ettiğini vurguladı.

BİHA

YORUM EKLE