Şanlıurfa'da ormancılara eğitimler verildi

Orman Genel Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü personeline yönelik olarak “İletişim Pazarlama ve Markalaşma’’ konulu eğitim düzenlendi.

Şanlıurfa'da ormancılara eğitimler verildi
banner2

Orman Genel Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa’da “İletişim Pazarlama ve Markalaşma’’ konulu eğitim düzenlendi.

Eğitime; Orman Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanı Mehmet Koç, Şanlıurfa Orman Bölge Müdürü Cevdet Çiçek, Bölge Müdür Yardımcıları Cesim Karadağ, Mehmet Taşan, şube müdürleri ve işletmelerde bilgi-işlemden sorumlu personel katıldı.

Orman Bölge Müdürü Cevdet Çiçek, burada yaptığı açılış konuşmasında “Bilgi ve iletişimin etkin kullanımı, kurumumuzun yapmış olduğu ormancılık faaliyetlerini, kamuoyuna doğru, dürüst ve güvenilir tanıtımına katkı sağlamaktadır. Bölge Müdürlüğüne ait sosyal medya hesaplarını kullanmak, yapmış olduğu ormancılık faaliyetlerini kamuoyuna anlatmak, vatandaşımızın gözünde, kurumuzun imajını yükseltir. Eğitime katılan tüm personelimizin çalışmalarına büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Bu konuda Orman Genel Müdürlüğümüze teşekkürlerimi sunuyor, tüm katılımcılarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Dış İlişkiler Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanı Mehmet Koç, “Orman Genel Müdürlüğüne kurumsal kimlik kazandırmak açısından bu tür eğitimleri çok önem veriyoruz. Diğer Orman Bölge Müdürlüklerinde de uzman hocalarımızla vereceğimiz bu eğitimlerin teşkilatımıza büyük fayda sağlayacaktır. Orman - halk ilişkilerini iyileştirmek ve geliştirmek, kendi amaç ve politikalarımızı halka anlatmak, her alanda başarılı bir şekilde yürütülen ormancılık çalışmalarının kamuoyuna daha doğru ve etkin bir şekilde tanıtımına katkı sağlamak amacı ile düzenlenen eğitimin hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen eğitimde; iletişim pazarlama ve markalaşma, iletişimin temelleri, iletişim stratejisi, geleneksel medyadan dijital medyaya, sosyal medya hesaplarının açılması-kullanılması ve etkili iletişim kurma sanatı konuları uzman eğitimciler tarafından katılımcılara aktarıldı.

BİHA

YORUM EKLE