Belediye Başkanlarından Beyazgül için ortak basın açıklaması

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün oğlu ile ilgili iddiaların gündeme gelmesinin ardından kentteki belediye başkanları Beyazgül'e destek için ortak basın açıklaması düzenliyor.

Belediye Başkanlarından Beyazgül için ortak basın açıklaması
banner1

Haliliye İlçesine bağlı Açıksu Caddesi’nde yolun ortasında bulunan kıraathanenin kamulaştırılmasının ardından bu mekanın sahibi olan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Savacak, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül hakkında bazı iddialar ortaya attı. Savacak “Senin oğlun çuval çuval para götürürken esnaf ekmek götüremiyor. Zalim olma siyaset mafyacılığı yapma Zeynel Abidin Beyazgül” diyerek Beyazgül’ün oğlunun İstanbul’da özel hastane açtığını iddia etti.

Beyazgül tarafından yalanlanan ve "“Bunu ispatlasınlar görevimden istifa ederim” dediği iddiaların ardından bugün de Beyazgül'e ilçe belediye başkanlarından destek geldi. Büyükşehir Belediyesi'ne giden başkanlar Beyazgül'e destek için ortan basın açıklaması düzenliyor.

Öte yandan belediye başkanların ortak açıklaması kentte bir ilk olma özelliğini de taşıyor. İlk kez bütün belediye başkanları destek içn böyle bir organizasyında buluşuyor. 

AYRINTILAR GELİYOR...

BİHA

YORUM EKLE

banner99